• اجتماعی

  لکه ننگ روحانیت شیعه!

  حسن روحانی! دروغگوترین رئیس جمهور، در دوران جمهوری اسلامی ایران! یک سیاستمدار در لباس روحانیت! عامل بدنامی روحانیت شیعه! لکه ننگی عظیم برجامعه روحانیت شیعه! قطعا تا زمانی که جامعه روحانیت شیعه در برابر این شخص، سکوت و انفعال، اختیار کرده، شریک جرم او در بدنامی روحانیت شیعه خواهند بود. والسلام.

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  سیاه و سفید انقلاب اسلامی ایران

  سلام. در نوجوانی آموختم که باید الگو داشته باشم. از میان افرادی که میشناختم و با آنها در ارتباط بودیم، برخی را به عنوان الگو انتخاب کردم. به مرور و پس از گذشت سالها آموختم که تکیه بر افراد به عنوان الگوی اعتقادی و اندیشه ، کار اشتباهی است. چرا که بزرگترها هم تغییر موضع می دهند و عوض می شوند. حتی برخی علیه گذشته خود قیام می کنند. لذا با تدوین تبصره ایی در اندیشه خود، افراد را تازمانی به عنوان الگوی رفتاری برای خود نگه می داشتم که با الگوهای شناخته شده و پذیرفته شده ام در حوزه دین و سیاست همخوانی داشته باشند. پس ملاکم شد: “ملاک، حال فعلی افراد است”. با افتخار و صدایی رسا، می گویم که عضو هیچ سازمان و نهادی نیستم. و باز با افتخار میگویم در حد توان با بسیاری از سازمانها و نهادهای انقلابی همکاری کردم. ولی هیچ وقت شخصیت و…

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  معجزه “قاقا لی‎لی” !

  سلام. به برکت دوران پر عبرت دولت “تذویر و دروغ” کشف کردم که با دست خالی؛ و تنها با “قاقا لی‎لی” هم، می توان دو دوره کرسی ریاست جمهوری را اشغال کرد. به برکت دوران پرمنفعت “حقوقهای نجومی”، دریافتم که جز تعدادی از خواص، چرخ زندگی بقیه ملت با “قاقا لی‎لی” می چرخه. به برکت دوره “دیپلمات های باسواد” دریافتم که می توان با “قاقا لی‎لی”، چندین سال، مملکتی را سر کارگذاشت و صنعت هسته ایی آنها را بتون ریزی کرد. به برکت ” ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی”، در یافتم که بعضی ها با سفارش صاحب قدرت، ثروت و شغل ها، می شوند و بقیه مردم باید در صفوف منظم و طویل، در آزمونهای استخدامی عظیم، به همراه ضامن معتبر و وثیقه های سنگین، در انتظار “قاقا لی‎لی” به سر برند. … … … راستی یاد درس زیبا و خاطره انگیز “چوپان دروغگو” هم بخیر….

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  افشاگری در خصوص پروژه های اقتصادی سپاه!

  کلیپی کوتاه از افشاگری آقایان روحانی، جهانگیری، نوبخت و زنگنه، در خصوص پروژه های سپرده شده به سپاه! با زور اسلحه! …

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  روحانی؛ متناقض! مشارکت اقتصادی سپاه

  او درمقام رئیس جمهورِ جمهوری اسلامی ایران با استفاده از پولِ مردم، از طریقِ رسانه مردم، به مردم، سخنان متناقض می گوید. مردم، کدام را باور کنند؟! قضاوت با شما !؟!

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  ترمیم انقلاب۵۷، ضرورتی انکار ناپذیر!

  امروز شاهد تخلفات گسترده از مبانی اسلام و انقلاب اسلامی ایران در بسیاری از حوزه ها هستیم. حجم تخلفات به حدی رسیده که امید به اصلاح را در بسیاری از دلسوزان و علاقه مندان به انقلاب اسلامی ایران، از بین برده است. انقلاب سال ۵۷ هم از هسته های کوچک مردمی شروع و با امید، و رهبری امام خمینی، همه گیر شد و به نتیجه رسید. در این دوره هم نباید مایوس شد و باید تحت رهبری آیت الله خامنه ایی، مطالبه و مجاهدت نمود. ۱- خودباختگان غربگرا، چند سالی است که زمام امور ایران را در دست دارند و با اعتقاد راسخ به مفهوم غلط “ما نمیتوانیم!” در تقابل با مفهوم انقلابی “ما میتوانیم!” ؛ تمام تلاش خود را برای واردات همه جانبه از غرب به کار گرفته اند. واردات کالا، فناوری، اندیشه و فکر و … .در کنار واردات گسترده کالا و خدمات؛ سند ۲۰۳۰ یونسکو که دولت…

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  فرمان، صادر شد! آتش به اختیار!

  در سخنرانی ۱۷ خرداد ۹۶ مقام معظم رهبری، ایشان با اشاره به ضعف و تعطیلی دستگاههای فرهنگی، “فرمان آتش به اختیار” را خطاب به افسران جنگ نرم صادر فرمودند. هرچند این فرمان با چند سال تاخیر صادر شد؛ اما حالا حجت برهمه افسران جنگ نرم تمام شده و ضروری است همه با تمام توان خود وارد میدان شده تا به احیا و پیشبرد انقلاب اسلامی ایران بپردازیم.

  بیشتر بخوانید »
 • سیاست

  نظر دکتر؟! روحانی در خصوص رابطه باران و رشد گیاهان!؟

  بیشتر بخوانید »
 • اجتماعی

  فرهنگ؛ مشکل ریزگردهای خوزستان ؟؟!!

  با سلام. حسن روحانی صبح روز ۲۴ بهمن ۹۵ در سالن اجلاس سران و در اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی فارابی فرهنگ را عامل ریزگردهای خوزستان معرفی کرد. به این ترتیب تا زمانی که خوزستانی ها مشکلات فرهنگی خود را حل نکنند از ابتکار سازمان محیط زیست خبری نخواهد بود.

  بیشتر بخوانید »
 • شخصی

  مهاجرت از پرشین بلاگ

  از سال ۱۳۸۱ وبلاگ نویسی را در سایت پرشین بلاگ با “وبلاگ حیران” شروع کردم. با روی کار آمدن “دولت تذویر و دروغ” و گسترش “آزادی بیان”، در بهار ۱۳۹۵ وبلاگ اینجانب از طرف برشین بلاگ فیلتر شد. پرشین بلاگ به جای تذکر و یا حذف مطلب مورد نظر، کل وبلاگ را ازدسترس خارج نمود. پیگیری های بنده به آنجا انجامید که کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اعلام نمود: فیلترینگ از طرف ایشان انجام نشده. متاسفانه علیرغم تماسها و ایمیلهای مکرر به مدیران پرشین بلاگ ایشان از ارائه هر گونه توضیحی خودداری نمودند. همین امر اینجانب را برآن داشت تا نسبت به راه اندازی وبلاگی مستقل اقدام نمایم. متاسفانه به دلیل غیر قابل دسترس بودن وبلاگ سابق توانستم بخشی از مطالب را از آرشیو پشتیبان گیری شده گذشته، بازیابی و باز نشر نمایم. در این جهاد سایبری خطیر در راه دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایران از خداوند مدد میجویم.

  بیشتر بخوانید »
بستن